Лазерне виведення

viber image

При професійному використані, лазер не залишає опіків, шрамів та рубців . Ефективний, безпечний та сучасний спосіб позбутися небажаного татуювання .

У нашій студії ми працюємо надсучасним неодимовим лазером, яким здійснюється, в тому числі, і карбоновий пілінг. В процесі процедури лазер знімає верхній шар мертвої шкіри, омолоджує ваше обличчя, надає оновленого вигляду, а також дарує здорове сяяння.

Завдяки хімічному льоду, дискомфорт під час процедури зводиться до мінімуму.

Кілька років тому виведення тату було глобальною проблемою, адже , щоб видалити тату, пігментовану ділянку шкіри просто вирізали або випалювали, як результат – залишався негарний шрам. Тому між негарним рубцем і набридлим тату, звичайно, люди обирали останнє.

На щастя, сьогодні це болюче питання вирішено. З розвитком лазерних технологій стало можливе видалення татуювання без пошкодження шкіри та утворення рубців.

55

В студію Hardline часто звертаються клієнти для того, щоб безболісно:

• вивести тату;

• видалити татуаж брів, губ;

• для знебарвлення старого тату;

Виведення тату лазером у Тернополі. Переваги методу

Унікальність цього методу полягає в тому, що лазерний промінь впливає лише на чорнила, не пошкоджуючи шкіру. Простіше кажучи, з кожним новим сеансом татуювання просто втрачає яскравість і чіткість, аж поки не зникне взагалі. Поговоримо про переваги детальніше.

Без пошкодження шкіри

Виведення тату лазером проводиться без будь-яких надрізів, уколів і ін’єкцій.

Швидке відновлення

Єдиний видимий наслідок процедури – це почервоніння шкіри та невеликий набряк в місці впливу променю, який самостійно зникає за 2-3дні.

Як це відбувається?

Студія Hardline використовує сучасний неодимовий лазер. Технологія самонавідного променю, дозволяє максимально скоротити час впливу на шкіру, тим самим не пошкоджуючи її. Лазер впливає виключно на барвник. Під дією світлового променю він розщеплюється і з часом виводиться через лімфатичну систему, не приносячи жодної шкоди організму.

ewf

Крім того, спеціально розроблена система навігації лазерного променю дозволяє точно направити його навіть на найтонший контур. Комбінування різноманітних насадок пристрою дає можливість видалення фарби будь-якого кольору, без травмування шкірного покриву.

Кількість процедур

Варто розуміти, що процедура видалення тату досить тривала. Татуювання не зникне за один-два сеанси, адже знебарвлення малюнку відбувається поступово.

Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для татуювання. В середньому необхідно 6-10 сеансів. Для виведення перманентного макіяжу потрібно 3-6 сеансів. Проміжок між сеансами – 6-8 тижнів. Повне відновлення шкіри після процедури лазерного виведення тату триває 1-1,5 міс.

Як підготуватись до процедури і що робити після?

1. За 3 дні до та після процедури утримайтесь від відвідування сауни та інтенсивних фізичних навантажень.

2. Категорично забороняється протирати місце татуювання спиртом.

3. Виходячи на вулицю, використовуйте сонцезахисний крем з високим фактором захисту (не менше 35 SPF).

Існує перелік протипоказань для цієї процедури. Попередньо проконсультуйтесь з лікарем.

Лазерне видалення тату у Тернополі. Що варто знати?

Вивести тату з допомогою лазера у Тернополі можна в салоні Hardline. Для цього потрібно записатись на попередній прийом. Майстер огляне татуювання та розрахує орієнтовну кількість процедур, враховуючи колір, глибину пігменту і час, коли тату було зроблено. Татуювання чорного і червоного кольорів, як правило, краще піддаються виведенню. Зелені та сині вимагають більшої кількості процедур. Найважче усуваються білі елементи.

Ціна лазерного видалення тату буде залежати від кількості процедур. Домовитись про прийом можна за контактними номерами телефонів. Звертайтесь. Тут ви отримаєте швидку і кваліфіковану допомогу.